Bakım Anlaşması

Aylık periyodik bakım hizmeti ile en kısa sürede (24 saat içinde) medikal cihazlarınıza yerinde bakım hizmeti vermekteyiz. Parça hariç/dahil servis sözleşmeleri, kesit başına sözleşmeler ya da sınırlı sözleşme biçimlerinden biri ile cihazınızın sağlıklı biçimde hasta alımına devam etmesini garanti altına alabilirsiniz.Bu bakımlar cihazınızın arıza çıkartma ihtimalini en aza indirmek amaçlı programlanır. Özellikle bazı genel arızaların periyodik bakımlar ile engellenebildiğini bilinmektedir, bu tip arızalar cihazın genel temizliği, bakımı ve kalibrasyonları ile ilgilidir ve çözümü için parça gerektirmez.

Ayrıca periyodik bakımı yapılmayan bir sistemde zaman içerisinde elektronik kartlar üzerinde toz birimi oluşur, bu tozlar aşırı ısınmaya neden oldukları gibi, ısı ile karbonlaşarak iletkenlik kazanırlar.Bu da üzerinde aşırı toz birikmiş elektronik kartın arızalanmasına neden olur.Servis kontratları hem cihazınızın arıza yapma periodunu azaltır hemde arıza durumunda müdahale sürelerini sözleşme doğrultusunda minimumda tutar. 

 

Tomografi
Mammografi
Kemik Dansitometre
Röntgen
C-Kollu Skopi
Dijital Mide skopi
Dijital Röntgen
Mobil Röntgen, (x-ray)
Ultrason
Doppler

ve diğer radyoloji cihazlarının uzman kadromuz ile en kısa zamanda servis,tamir,bakım ve taşıma hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır.